Ahşap Tabela Arşivleri - Ankara Tabela, Baskı, 333 Reklam Ankara Tabelacı

Ahşap Tabela

Ahşap tabelalar genelde iç mekanlarda kullanılabilen dekoratif ve modern görünüme sahip ışıklı veya ışıksız olarak üretilebilen reklam tabelasıdır. Genelde iç mekanlarda kullanılabilmesinin sebebi yağışlı havalarda ahşabın şişerek yapısının bozulmasından dolayıdır. Ayrıca güneş ışığına karşı hassas oldukları için gün ışığında da güneşten dolayı renginin veya üzerine baskının solmasından dolayı yanlızca iç mekanlarda tercih edilebilmektedir. Ahşap malzemesi iyi şekilde korunmazsa dış ortamda mantar,tahta kurusu gibi parazitler tarafından zarar görebilmektedir. Ahşap tabelalar kullanım amacına bağlı olarak ışıklı tabela olarak üretilebildikleri gibi ışıksız tabela olarak da üretilebilmektedir. Son derece modern tekniklerle üretilebilen, şık, dekoratif ve göz alıcı tasarıma sahip  ürünlerdir.

Ahşap Tabelanın Modelleri Nelerdir?

Ahşap tabelalar, çoğunlukla gürgen ağacı,çam ağacı, kavak,gül ağacı,kiraz ve meşe ağacından üretilmektedirler. Ahşap tabelada eskitme yöntemi de kullanılabilmektedir.

Ahşap tabelalar müzelerde, cafelerde, modern restoranlarda, bilim merkezlerinde, sanat galerilerinde, özel kliniklerde,mobilya mağazalarında,kuaförlerde iç mekan reklam tabelası olarak, park, bahçe,hayvanat bahçesinde dış mekan yönlendirme tabelası olarak yaygın şekilde kullanılmaktadır.

Tamamen el  işçiliği ile üretmekte olduğumuz ahşap tabelaları eşi ve benzeri olmayan göz alıcı tasarımlarla, kaliteli şekilde tamamen size özel olarak üretiyoruz.

Eskitme tabela üretimi modelinde birçok ağaç modelini birleştirerek lazer kazıma veya cnc router kazıma teknikleri ile makine üretimi ahşap tabela imalatımız da mevcuttur.

Ürettiğimiz ahşap tabelalar, istenilen renkte boyanabilmekte ve kutu harf veya kabartma tabela olarak da imalatı yapılabilmektedir. Bunun dışında farklı ahşap tabela modelleri de üretebiliriz.

Ahşap fener tabelası, ahşap ferforje tabelalar, ahşap banko arkası tabelalar, ahşap kapı giriş tabelaları, retro, klasik ahşap tabelalar başlıca modellerimizdendir. Bunun yanında ahşap malzeme oyularak fırça ve boya yardımı ile boyanıp istenildiği gibi renklendirilebilmektedir.

333 Reklam olarak müşterilerimizin istekleri doğrultusunda firma logolarına uygun olarak ahşap üzerinde çalışmalar da yürütebiliriz.

26 Mart 2018
ahşap tabela ankara,ahşap tabela png,ahşap tabela modelleri,ahşap tabela yapımı,ahşap tabelacı,ahşap tabela vektörel,ahşap tabela örnekleri,ahşap tabela tasarla,ahşap tabela istanbul,ahşap ayaklı tabela,bodrum ahşap tabela,ahşap cafe tabelası,cnc ahşap tabela,ahşap çiftlik tabelası,ahşap desenli tabela,ahşap dükkan tabelaları,ahşap düğün tabelası,ahşap duvar tabelası,ahşap dükkan tabelası,dekoratif ahşap tabela,doğal ahşap tabela,ahşap eskitme tabela,ahşap ev tabela,ferforje ahşap tabela,ahşap tabela gtip,ahşap görünümlü tabela,ahşap harf tabela,ahşap tabela kutu harf,ham ahşap tabela,ahşap kütük tabela,ahşap kompozit tabela,ahşap kaplama tabela,ahşap kabartma tabela,ahşap kapı tabelası,kocaeli ahşap tabela,ahşap led tabela,ahşap tabela malzemesi,ahşap oyma tabela,ahşap ok tabela,ahşap pano tabela,ahşap reklam tabelaları,renkli ahşap tabela,retro ahşap tabela,ahşap totem tabela,ahşap üzerine tabela,ahşap yön tabela,ahşap yön tabelası,ahşap yönlendirme tabelası,ahşap yön tabelaları,ahşap yönlendirme tabelaları,ahşap zemin tabela

Ahşap Tabela

Ahşap tabela çeşitliliği söz konusu olduğunda firmamız bir çok tasarım ve modellere sahiptir. Sizler için farklı malzemelerden ahşap tabela üretiyoruz. İstediğiniz konseptte en iyi ürünleri yaparak […]