HEMEN ARA WHATSAPP

Ankara Tabela
333 ReklamTabelaAnkara Tabela
4 Mayıs 2018 Posted by 333reklam Tabela

Ankara Tabela

Ankara Tabela Firması  333 reklam, işletmenizin tanıtımını en iyi şekilde yapmanıza yardımcı olur. Reklam ve tabela imalatı, işletmeniz için hayati önem taşımaktadır. İyi hazırlanmış bir tabela size çok  müşteri kazandıracaktır. Bunu bir örnekle açıklayalım; En işlek bir caddede fast food restoranı açtınız, fiyatlarınız da uygun, yemekler de çok lezzetli ama müşterileriniz çok az.  Hemen karşınızdaki rakibinizin ise sizden daha çok müşterisi var ve fiyatları da sizden pahalı. Gittiniz dükkanı incelediniz. Dükkanın tabelasına baktığınızda profesyonel olarak hazırlanmış. Tabelanın müşteriyi cezbeden profesyonel bir tasarımla yapıldığını görürsünüz. Logo tasarımı hoş, (logoda kullanılan kırmızı özenle seçilmiş ve iştah açıyor) . Tabelada dikkat çekici bir motto da seçilmiş (Hani Burger kingin mottosu vardır : “Ateş Seni Çağırıyor” gibi). Karanlıktada  net görülmesi için ışıklandırma çok iyi yapılmış.  Yazıların net ve kolay okunabilir olması için fontlar ve puntoya çok dikkat edilmiş. En iyi şekilde ışıklandırma yapılmış.    Müşterilerin %98’i işletmelerin dış görünüşüne çok önem vermektedir. Ünlü reklamcı Leo Burnettin’in sözünü hatırlayalım :

İyi ama gösterilmemiş reklam, satış yaptırmaz.

İşte bu sayede tabela ve reklamın ne kadar önemli olduğunun farkına vardınız.

333 Reklam Tabela Size Nasıl Yardımcı Olur?

333 Reklam Ankara Tabela olarak firmanızı ziyaret ederek dükkanınızın keşfini yapar, gerekli ölçüleri alırız. Sonrasında  ihtiyaç duyduğunuz tabela modelini kurumsal kimlik ve logonuza en uygun şekilde tasarımını yapıp, sizin onayınız sonrası ışıklı tabela veya ışıksız tabela imalatını gerçekleştiririz.

Ankara Tabela İmalatı

Günümüzde tabela yaptırma konusunda yardım alabileceğimiz çok farklı ve çeşitli firmalar bulunmaktadır. Ama bunu gelişi güzel seçmemekte fayda var. Çok önemli gibi görmesek de aslında tabelalar firmalar için büyük önem taşırlar. Bu yüzden yapılacak tabelaların görevini yerine tam anlamıyla getirmeleri gerekir.

Ankara’da güvenli bir tabela firması bularak işe başlayabiliriz. Daha sonra kullanılacak tabela çeşidine karar verilmelidir. İşinin uzmanı bir grafik tasarımcısı sizin için en uygun logo, renk ve ölçüde yazı stilini bulup istekleriniz tabelanız hazırlayacaktır. Tabela çeşitlerinde fiyatlandırma isteklerimiz doğrultusunda çeşitlilik göstermektedir. Geniş bir firma yelpazesi olduğu için bir kaç yerden fiyat teklifi alınıp size uygun olana karar verebilirsiniz.

Ankara Işıklı Tabela İmalatı

Işıklı Tabelaların avantajı firma reklamınızın karanlıkta da rahat görülmesini sağlamaktır. Bunun için tabelanızda led teknolojisi kullanırız. Tercih listesinde ikinci sırada kalan ışıklı tabela birçok firma tarafından kabul görmektedir. Bu tabela çeşidinin de maliyeti uygun ve kullanımı kolaydır. Işıklı tabelanın en önemli tercih sebebi gece açık olan firmaların kapalı değiliz imajı vermeleridir. Gece çalışan firmaların tercih listesindedirler. Fiyatları tabelanın boyutuna ve takılacağı yerlere göre değişiklik göstereceği gibi ışıklı tabelanın kalitesi de çok önemlidir. Tabelaların olumsuz hava şartları ve çevresel faktörlere dayanıklı olacak kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmesine dikkat edilmelidir. Düzgün malzeme kullanılarak yapılmış bir ışıklı tabela kullanım ömrü de uzun olacaktır.

Ankara Işıksız Tabela İmalatı

Işıksız tabelalar genelde gün ışığının vurduğu aydınlık ortamlarda görünüyor olsa da en yaygın kullanılan tabela çeşididir. Tercih edilme nedenleri arasında uygun maliyet ve uzun süre kullanıla bilme vardır. Uygun fiyat seçeneği sunulmuş olması nedeni ile firmaların ilgisini çeken bu tabela çeşidi tabelacıların ucuz malzeme kullanması gibi durumlarda erken yıpranma gibi sonuçlara yol açabilir. Bu gibi durumlarda kalmamak için tasarımcı firmamızı seçerken dikkatli olmalıyız. Seçtiğimiz firmanın yanı sıra tabelanın konumu ve güneş ışığına ne kadar maruz kaldığı tabelaların kullanım ömrünü etkilemektedir. Bu süre genel olarak 3 ve 4 yıl arasında değişmektedir. Işıksız tabelalar gece görülemediği için bu tabela çeşidini genelde gece kapalı olan iş yerleri tercih etmektedir.